61 225 49 11 lub 10 sklep@revolution.pl Twoje konto 0 prod. 0,00 Do kasy

Termosy i pojemniki

Pojemniki oraz termosy gastronomiczne to produkty, bez których trudno sobie wyobrazić pracę firm cateringowych, stołówek szpitalnych, szkolnych i przedszkolnych, a także wszędzie tam, gdzie często przygotowuje się posiłki z wyprzedzeniem. Dla takich firm kluczową rolę odgrywa transport żywności, który powinien zapewnić odbiorcom wszystkie walory przyrządzonych posiłków, w tym ich odpowiednią temperaturę.

Jeśli szukasz tego rodzaju wyposażenia dla swojej firmy, w sklepie Revolution z pewnością dostaniesz to, czego potrzebujesz. Już teraz możesz zamówić online w bardzo atrakcyjnych cenach wysokiej jakości pojemniki termoizolacyjne z lekkiej pianki polipropylenowej o dużej gęstości oraz nowoczesne termosy do transportu żywności z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. W naszej ofercie znajdziesz pojemniki i termosy o różnej pojemności (od 10 do 30 litrów) – w przypadku termosów można je w praktyczny sposób piętrować, co ułatwia ich użytkowanie, magazynowanie oraz transport. Nasze produkty spełniają najwyższe normy jakościowe oraz standardy HACCP.

« Czytaj mniej
Czytaj więcej »
X

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności