61 225 49 11 lub 10 sklep@revolution.pl Twoje konto 0 prod. 0,00 Do kasy

Pakowarki

Urządzenia do próżniowego pakowania żywności są dzisiaj niezbędne w wielu firmach spożywczych i gastronomicznych. Stosowanie pakowarek próżniowych to obecnie najskuteczniejszy sposób zabezpieczania produktów spożywczych surowych i przetworzonych przed kontaktem z czynnikami zewnętrznymi, mającymi wpływ na ich psucie się i utratę walorów smakowych. Dzięki nim można znacznie wydłużyć termin ważności produktów spożywczych, w niektórych przypadkach nawet o kilka tygodni.

Dostępne w internetowym sklepie Revolution pakowarki próżniowe to niezawodne urządzenia przeznaczone do użytku profesjonalnego. Wśród oferowanych modeli znajdziesz np. niewielką pakowarkę listwową przydatną w restauracji do zabezpieczenia niewykorzystanych produktów lub do przechowywania gotowych potraw. Możesz również zdecydować się na większe urządzenie, takie jak pakowarka próżniowa komorowa, która jest niezbędna w zakładach przetwórstwa ryb, mięsa, owoców i warzyw itp. W naszym sklepie możesz od razu dokupić różne rodzaje worków do pakowarek.

« Czytaj mniej
Czytaj więcej »
X

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności