61 225 49 11 lub 10 sklep@revolution.pl Twoje konto 0 prod. 0,00 Do kasy

Miesiarka spiralna

Efektywna praca w profesjonalnej kuchni w dużej mierze zależy od jej wyposażenia. Nowoczesne urządzenia usprawniają wiele czynności, dlatego są niezbędnym elementem wszędzie tam, gdzie przy produkcji żywności liczy się wydajność.

Właśnie takie efekty zapewniają miesiarki dostępne w sklepie Revolution. Są to niezwykle łatwe w obsłudze urządzenia służące do mieszania ciężkich ciast np. na chleb, pierogi lub na pizzę. Choć zajmują niewiele miejsca, potrafią odciążyć pracowników kuchni od bardzo trudnego zadania, jakim jest wyrabianie ciasta. Tego rodzaju urządzenia sprawdzają się zarówno w dużych, jak i małych kuchniach profesjonalnych. Moda na zdrową, domową żywność sprawiła jednak, że miesiarka coraz częściej trafia również do klientów indywidualnych.

W sklepie Revolution dostępna jest miesiarka spiralna, która sprawdza się w każdej kuchni, zarówno tej profesjonalnej, jak i domowej. Jest to urządzenie wyposażone w stałą dzieżę oraz spiralę z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Ze stali wykonana jest również obudowa miesiarki. Produkt odznacza się wysoką wydajnością i jakością wykonania, która zapewnia jego długą i bezawaryjną eksploatację.

« Czytaj mniej
Czytaj więcej »
X

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności