61 225 49 11 lub 10 sklep@revolution.pl Twoje konto 0 prod. 0,00 Do kasy

Garnki i patelnie

W sklepie Revolution oferujemy wyłącznie najwyższej jakości garnki gastronomiczne ze stali nierdzewnej, które tylko u nas możesz kupić w łatwy sposób przez internet i w dodatku w bardzo rozsądnej cenie. Nasze produkty spełniają wymagania zarówno niewielkich barów i restauracji, jak również dużych stołówek oraz firm cateringowych.

Znając potrzeby naszych Klientów, dołożyliśmy wielu starań, by nasze garnki ze stali nierdzewnej dla gastronomii zaspokajały je w najwyższym stopniu. Właśnie dlatego każdy z garnków i patelni wykonany jest z wysokogatunkowej, grubej i solidnej stali nierdzewnej oraz wyposażony w kilkuwarstwowe dno. Dzięki temu podczas ich użytkowania ciepło rozprowadzane jest równomiernie, co umożliwia szybsze gotowanie i mniejsze zużycie energii. Nasze garnki odznaczają się długą żywotnością, nawet przy bardzo intensywnej eksploatacji.

W naszym katalogu garnków gastronomicznych ze stali nierdzewnej znajdziesz duży wybór modeli – dostępne są zarówno garnki o niewielkiej pojemności od 2 do 15 litrów, jak też duże garnki mieszczące nawet 50 litrów. Polecamy również solidne i poręczne rondle, a także różne modele patelni z masywnymi i nienagrzewającymi się uchwytami.

« Czytaj mniej
Czytaj więcej »
X

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności